Warning: Attempt to read property "year" on int in /data/web/virtuals/194362/virtual/www/subdom/kariera/content/wp-content/themes/kariera/index.php on line 37
2019 - jhv.cz
CO SE U NÁS DĚJE

CO SE U NÁS DĚJE

CO SE U NÁS DĚJE

Nakoukni k nám, z čeho máme u nás radost, co se nám povedlo nebo z čeho si děláme srandu. Všechny příspěvky o tom, co se u nás děje najdeš na našem facebooku.

Vánoce jsou tady!

Do Prahy se Vánoce dostavily skoro s měsíčním předstihem. Letos jsme nelenili, byli jsme pilní, a tak jsme pod stromečkem našli velké překvapení, které se nám sem skoro ani nevešlo.
V Pardubicích budou slavit v pátek 13.12., kdy proběhne i tradiční bowlingový večírek.

Víkend s vědou

Řešíte plány na víkend? Máme tip, jak zabavit vaše ratolesti, Vás nebo klidně i babičku.
Registrujte se a přijďte v sobotu do Technecia na Víkend s vědou. Od 9-14:30 poběží hned několik dílen, kde si dle svých zájmů vybere opravdu každý. Programování, 3D tisk a modelování, přírodovědné pokusy, elektro dílna nebo LegoRobotika a mnohé další na vás čeká již zítra!

Všechny podrobné informace o programu i odkaz na registrační formulář najdete u nás na stránkách Technecia.

 Nekecej a pádluj!

Tak takhle se u nás chodí do práce. Zácpou na jižní spojce je potřeba proplout co nejrychleji.
Kdyby zas náhodou někdy přišly povodně, bude tu Vašek dokonce rychleji než autem. Tak hezký víkend všem!

Nejlepší digitální inovace v průmyslu? ARVISOR!

Máme ohromnou radost z dalšího významného ocenění. Nedávno jsme zveřejňovali online hlasování a i díky vašim hlasům jsme od Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR získali ocenění za Nejlepší digitální inovaci v průmyslu, díky naší nové aplikaci ARVISOR, která mění svět digitální údržby. Cena byla předávána pod záštitou Ministra průmyslu a obchodu.

Fotografie: zdroj AMSP ČR

Šikovné české ručičky v Curychu

Jak probíhal největší inovační veletrh Business Innovation Week v Curychu? Díky Embassy of the Czech Republic in Bern a CzechInvest jsme jako jedna ze 4 top českých firem mohli představit ARVISOR a ukázat, co zvládnou šikovné české ručičky (a hlavičky).

Partnerem eForce Prague Formula i v příštím roce

MSV Brno je úspěšně za námi, ale ani během jeho příprav jsme nelenili. Jako každý rok jsme se i letos zúčastnili tiskové konference „Den s formulemi ČVUT 2019 a závodními motorkami“. Jako hlavní partner týmu eForce Prague Formula jsme převzali poděkování za uplynulý rok a přislíbili jim naši podporu i na rok 2020.

Cyberdog na titulní straně magazínu až v USA!

Proč má Česko brát Industry 4.0 vážně? Článek amerického The Brookings Institution – a naši kolegové z JHV s projektem Cyberdog – Robotická vinárna jsou na titulní stránce!

JHV – Firma roku Pardubického kraje

Slavíme další úspěch! V těsném soupeření s 10 úspěšnými finalisty jsme získali titul Firma roku za Pardubický kraj! Již 14. ročník soutěže Firma roku organizuje Vodafone a Hospodářské noviny.
Děkujeme všem našim kolegům za skvělou práci a těšíme se do celorepublikového finále!

Otevíráme nové TECHNECIUM v Pardubicích

Technecium- volnočasové vzdělávací centrum pro děti, které otevíráme  spolu s uskupením UTesla v Pardubických prostorách JHV-ENGINEERING. Vyberte svým dětem odpolední kroužek, kde se zabaví, a hravou formou budou rozvíjet svoje schopnosti, vědomosti a talent. Chceme v dětech rozvíjet technické myšlení a vztah k vědě. Už tuto sobotu se můžete podívat na Den otevřených dveří.

Štěstí se nám přilepilo na paty

Nový obchod je potřeba řádně oslavit!
Štěstí nám ten den opravdu přálo. Po úspěšném sjednání nové zakázky nás při zpátečním letu aerolinky přesadily do první třídy, a tak jsme si oproti Economy mohli na oslavu vychutnat i oběd a přípitek.

Tajemný neznámý v JHV

Pracovní tempo některých našich kolegů je vražedné a vyžaduje speciální ochranné pomůcky. A co si oblékáte do práce Vy?

JHV ve spolupráci s NF Neuron

Máme ohromnou radost! JHV se stává partnerem prestižního NF Neuron.
Posláním Nadačního fondu Neuron je zejména oceňovat a podporovat špičkové české vědce, zvyšovat jejich prestiž a skrze jejich příběhy posilovat národní sebevědomí. Fond se věnuje také popularizaci vědy a propojování vědy a byznysu. Těší nás, že můžeme být toho součástí.

Není extrém jako extrém

Náš kolega Patrik jede již po několikáté extrémní cyklo-závod 1000 Miles Adventure.  Paťo, držíme ti v JHV všichni palce!

JHV se účastní AI Škoda Auto Open Day

Je to skvělé, když společnosti inspirují své zaměstnance, aby přicházeli s novými nápady. Ve skutečnosti to ale dává smysl pouze tehdy, když kreativitu podporují reálnými nástroji a prostředky na jejích rozvoj a implementaci do pracovního postupu.
Druhý ročník AI Škoda Auto OPEN DAY ukázal některé praktické výsledky a PoC, kteřé vznikly na základě loňských nápadu – a doufáme, že letošní ročník inspiroval ještě mnohem více! Bylo nám ctí mít keynote přednášku o umělé inteligencí a podělit se o naše zkušenosti s inovativním vývojem pro výrobu na této akci.

20 let JHV

Jubilejních 20 let JHV bylo potřeba pořádně oslavit! Ještě před oslavou si naše dvě pobočky proti sobě zahrály zápas. A bylo na co koukat! Kluci do toho šli naplno a o akci nebyla nouze. Bylo to napínavé do poslední minuty.

Děkujeme všem našim hostům i zaměstnancům, že tento den strávili s námi.
Děkujeme i Adéle a Daliborovi Gondíkovým za moderování celého dne

JHV Solutions

Už víte o naší nové divizi? JHV Solutions

Spojujeme pokročilé technologie, vlastní nástroje a dlouholeté odborné znalosti, díky kterým můžeme našim zákazníkům nabídnout nová řešení.

Cílem JHV-SOLUTIONS je poskytnout zákazníkům nástroje ke zlepšení jejich stávající výrob a zvýšení její výtěžnosti. “Zákazníci však málokdy mají přesný odhad budoucí poptávky. Při požadavku na zvýšení dodávek většinou čekají až se jim vyplatí pořídit další stroj – což je škoda času a peněz. Mnohdy to lze totiž řešit dříve i bez nového stroje, rychleji a s nižšími náklady. Zrychlením stávající výroby, odstraněním chyb, poruch a prostojů. Chceme-li mít efektivní průmysl, nesmíme plýtvat prostředky” – vysvětluje Daria Hvížďalová, vedoucí nové divize.

K tomu využíváme i vlastní nově vyvinuté technické prostředky například pro identifikaci chyb a optimalizaci výroby. Poradíme, jak ušetřit na budoucí automatizaci úpravami při fázi vývoje výrobků nebo Vám pomůžeme s analýzou a zavedením navržených opatření. Další aktivitou nově vzniklé divize je pak nabídka vlastních výrobků jako jsou moderní vibrační podavače, sofistikované automatické šroubovací systémy nebo zařízení pro automatickou kalibraci robotů.

Rozumíme i zahradničení

A tohle je na JHV fajn. Když vám zahradníci dají termín osazení zeleně až na podzim, nečekáme a vrháme se do zkrášlování našich prostor sami. Relax a práce v jednom!

Mírovy narozeniny a dětský den 2019

Míra slavil narozeniny a celé JHV s ním.
Míro děkujeme Ti za to, kam jsi za ty roky JHV dovedl!
Odpoledne se pak přidaly i děti našich zaměstnanců a užily si zábavu na každoročním Dětském dnu. Nejvíce se letos líbil skákací hrad.

Stále se i učíme

Učíme se inovovat nejen ve strojírenství – dnes na kulatém stole Aspen Institute Central Europe s vedením Deloitte Czech Republic, Philips ČR, Avast Software, Technologická agentura ČR čerpáme inspiraci od nizozemských kolegu. Děkujeme za zajímavou diskuzi o zavedení efektivních inovaci!

Digitální výroba 4.0 od Trade Media International v Brně

Zveme Vás na konferenci Digitální výroba 4.0 od Trade Media International 14.-16. května v Brně. Jsme hrdými partnery akce a budeme tam sdílet naše znalosti.

Jedná se o top setkání pro experty, zaměřené na přehled dostupných technologií a aplikací pro průmyslové výrobní podniky s důrazem na praktičnost, dostupnost a implementaci v českých podmínkách. Letos představíme naše nové oddělení JHV Solutions a inovativní produkty, na kterých pracujeme!

A jestli je pro Vás Brno příliš daleko – uvidíme se 20. května na Týden inovací ve Fóru Karlín. 

JHV (nejen) pro studenty

Dneska se u nás ve firmě konal Konstruktérský soutěžní workshop s prohlídkou JHV pro studenty Univerzita Pardubice. Účastníci si vyzkoušeli naši každodenní práci na vlastní kůži. Chcete taky? 21. května v 10:00 přijďte na náš Den otevřených dveří Jak vznikají (nejen) stroje a linky pro Průmysl 4.0!

JHV za oceánem

Sdílíme naše zkušenosti i za oceánem!
Hodinová přednáška od Dariy Hvížďalové z JHV Solutions o propojení robotiky s umělou inteligencí – aniž by někdo usnul. S téměř 2000 návštěvníky během 3 dnů je Web à Québec – WAQ největší digitální událostí v Kanadě.

Spolupráce v Průmyslu 4.0

Zdravíme z HANNOVER MESSE!
Bylo nám ctí zúčastnit se kulatého stolu mezi Českou republikou a USA. Tématem byla spolupráce v rámci průmyslu 4.0, prezentace inovativních řešení z Česká a diskuze s U.S. Department of Commerce, CzechInvest, Rockwell Automation, Inc.

Tým JHV v Alpách

Tým JHV se rozloučil se zimou ve velkém stylu. Naše každoroční firemní lyžování v Alpách bylo skvělé jako vždy!

Z pohledu poroty

Po loňském úspěchu nám letos bylo ctí být součástí Technologické poroty soutěže Podnikatel roku EY Česká republika. Výběr nebyl snadný, ale jsme rádi, že můžeme poblahopřát k úspěchu našim partnerům, BD SENSORS, kteří získali titul Technologického podnikatele roku 2018! Jen tak dál!