Vstup do světa, kde pracovat
znamená realizovat se.
PROČ JHV?

PROČ JHV?

PROČ JHV?

Zajímá tě, co je pro nás v JHV důležité, čeho si vážíme a proč to tu máme tak rádi? Tady máš 6 hlavních důvodů.
FIREMNÍ KULTURA

V JHV si nejvíce ceníme naší jedinečné atmosféry , na které se všichni podílíme. Nehrajeme si na Google. Jsme výrobní firma, ale i tak ti u nás bude dobře a máme ti co nabídnout. Pracovat v JHV znamená být součástí takové velké rodiny – takže si automaticky všichni tykáme. Nemáme dress-code, ale většina z nás ráda nosí naše firemní trička.

ZAMĚSTNANCI NA 1. MÍSTĚ

Sice nás potěší různá ocenění a pozitivní reference našich zákazníků, pro nás je však nejlepším měřítkem úspěchu spokojenost našich zaměstnanců. Chceme být pro ně jedničkou stejně jako pro naše zákazníky. Vytváříme si s našimi zaměstnanci dlouhodobý vztah, staráme se o jejich spokojenost a naplnění v práci, a i proto nemáme téměř žádnou fluktuaci.

ZÁZEMÍ A BENEFITY

Skvělé věci se dějí ve skvělém prostředí. Vážíme si práce našich zaměstnanců a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky nejen v práci, ale i mimo ni prostřednictvím celé řady benefitů pro ně i pro jejich rodiny.

NASLOUCHÁME TI

Co si o tom myslíš? Zdá se ti, že něco nefunguje nebo tě napadá, jak to vylepšít? Sem s tím. Rádi tvoje nápady vyslechneme a pomůžeme ti je realizovat.

JE TO O LIDECH

Nejen práce. Rádi se spolu potkáváme i mimo kancelář a sdílíme naše nadšení pro naše koníčky. Není vyjímkou, že zde vznikají nová dlouholetá přátelství.

STABILNÍ HRÁČ NA TRHU

Na trhu nejsme žádným nováčkem. Jsme stabilní firma s 20letou historií a zdravými financemi. Našim zaměstnancům můžeme nabídnout jistotu a dlouhodobý výhled.

SPOLU+PRÁCE

SPOLU+PRÁCE

SPOLU+PRÁCE

Spojuje nás nejen práce, ale i společné zájmy. Najdeš tu parťáka skoro pro každou špatnost :-D. Krom volnočasových aktivit vyrážíme společně jako firma utužovat přátelské vztahy a týmového ducha třeba na hory, motokáry nebo bowling.
DALŠÍ BENEFITY

DALŠÍ BENEFITY

DALŠÍ BENEFITY

Kromě zajímavého pracovního prostředí a firemní atmosféry nabízíme i spoustu dalších - méně či více - obvyklých benefitů.
STRAVENKY A LUXUSNÍ SNÍDANĚ A OBĚDY VE VLASTNÍ KANTÝNĚ

Nejběžnější benefit jako jsou stravenky nechybí aní u nás. Kolegové z Prahy pak rádi jezdí k nám na pobočku do Pardubic, kde nám v naší vlastní kantýně vyvařují opravdu luxusní snídaně i obědy.

OVOCE, KÁVA, NÁPOJE

U nás oblíbeným benefitem je čerstvé ovoce, které nám dovážejí dvakrát týdně. Samozřejmostí je i skvělá káva, dostatek čajů, šťáv a vody.

DOVOLENÁ NAVÍC

Nesnažíme se lidi jen ždímat. Chceme odpočinuté a spokojené zaměstnance, takže poskytujeme 5 dní dovolené navíc. Po 5 odpracovaných letech dalších 5 dní.

PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA, HOMEOFFICE

Nestojíme všichni v přesný čas na značkách. Máme pružnou pracovní dobu a u pracovních pozic, jejichž náplň to umožňuje, můžete využívat homeoffice.

JAZYKOVÉ A PROFESNÍ KURZY

Pro výuku cizích jazyků, dle potřeb konkrétního zaměstnance, zdarma zajišťujeme lektory, kteří dochází do JHV. Naše zaměstnance podporujeme i v individuálním profesním rozvoji a kurzech.

BENEFIT + A MULTISPORT KARTA

Bereme ohled na různorodé potřeby a přání našich zaměstnanců volit si benefity individuálně. Využíváme proto systém Benefit+ a nabízíme i možnost Multisport karty.

DO PRÁCE NA KOLE

Jsi nadšený sportovec nebo chceš prostě jen trochu šetřit životní prostředí a do práce jezdit na kole?  Naše prostory jsou uzpůsobeny k tomu, abys měl kolo kde nechat a mohl si dát sprchu.

KULTURA I SPORT ZDARMA

Podporujeme Východočeské divadlo v Pardubicích a našim zaměstnancům jsou občas k dispozici lístky na představení. Pro milovníky sportů pak míváme i volňásky na hokej.

MASÉR, FYZIOTERAPEUT, PSYCHOLOG

V prostorách Pardubické pobočky pak naši zaměstnanci mohou zdarma využít služby výživového poradce nebo psychologa. Za dotované ceny pak i maséra nebo fyzioterapeuta.

PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ SPOŘENÍ

Myslíme i na budoucnost, a tak přispíváme, v různé výši dle odpracovaných let, našim zaměstnancům i na penzijní spoření.

JAK TO VIDÍ NAŠI ZAMĚSTNANCI

JAK TO VIDÍ NAŠI ZAMĚSTNANCI

JAK TO VIDÍ NAŠI ZAMĚSTNANCI

Můžeme o sobě tvrdit leccos, ale nejdůležitější je, co si o nás myslí naši lidé. Přečti si i Ty jejich názor na to, proč JHV a co tu mají nejraději.