Warning: Attempt to read property "year" on int in /data/web/virtuals/194362/virtual/www/subdom/kariera/content/wp-content/themes/kariera/index.php on line 37
2018 - jhv.cz
CO SE U NÁS DĚJE

CO SE U NÁS DĚJE

CO SE U NÁS DĚJE

Nakoukni k nám, z čeho máme u nás radost, co se nám povedlo nebo z čeho si děláme srandu. Všechny příspěvky o tom, co se u nás děje najdeš na našem facebooku.

Děkujeme za rok 2018!

Jménem nás všech v JHV Vám přejeme krásné Vánoce plné pohody a úspěšný start do nového roku 2019!

Bruslit taky umíme

Kromě práce musí být i zábava. Naši kluci chodí pravidelně každé úterý hrát hokej. Nedávno jsme v práci Lojzu přesvědčili, ať si zkusí výstroj, a tak se mu to zalíbilo, že máme nového brankáře! Kluci mu tedy dali pěkně zabrat napoprvé.

Pes, stroj nebo vinárna?

Cyberdog Prague je první místo v Evropě, kde robot připravuje nápoje – otevírá láhve na víno, nalévá nápoje a dodává je ke stolům hostů. Toho barmana jsme vymysleli a oživili my v JHV ve spolupráci s David Černý, a mluví o tom celý svět.

Dvoupatrové centrum Industry 4.0 s roboticky obsluhovanou restaurací vyrostlo v Praze u metra Nové Butovice díky Trigema, a už teď si tam můžete dát sklenici vína od našeho robota.

Máme přestěhováno!

Tak už! Před nedávnem se naše pražská pobočka stěhovala do nových prostor. Oslava a kolaudace je tady!
Fotka je sice trochu rozmazaná, ale zato autentická na první pokus.
Více poodhalíme v dalších dnech.

Den s formulemi ČVUT 2018

Dnes jsme jako partneři teamu eForce Prague Formula na Den s formulemi ČVUT 2018. Teď už jsme venku a probíhají ukázkové jízdy formule.
Dopoledne proběhla tisková konference, jak se jim v uplynulém roce dařilo. A že dařilo! Sbírali vítězství za vítězstvím.

Strojírenský veletrh v Brně!

Přijďte za námi tento týden na Strojírenský veletrh v Brně!
V rámci stánku našeho partnera Mitsubishi Electric si můžete prohlédnou naši technologii 3D Bin Picking včetně virtuální reality.

Ani o letní dovolené jsme se neflákali

Že jste o nás dlouho neslyšeli? Léto uteklo jako voda, ale kromě dovolených stále dokončujeme další a další projekty.
Posíláme fotku z německého Brose Fahrzeugteile Hallstadt, kde kolegové předávali a oživovali uživatelsky plně programovatelný stroj.
Zákazník si může sám při změně výrobku nastavovat na uživatelském panelu vlastní sekvence a není k tomu potřeba programátor.
️Stroj momentálně umí okolo 100 druhů výrobků, které pak budou součástí aut třeba pro Rolls-Royce, McLaren nebo Mercedes.

Nová studentská formule 7. generace

Nová formule 7. generace studentského týmu eForce Prague Formula je tu !! Přijďte se podívat a podpořit je na závody v pátek a v sobotu 3.- 4. 8. na Formula Student Czech Republic v Autodrom Most.  My tam budem!

Formula se hned po dokončení vydala do Nizozemska a na závody FS East do Maďarska, ve kterých se opět umístila na horních příčkách.
V Maďarsku získali 1. místo v Business Plánu a následně ještě vybojovali 4. místo z akcelerace, 5. ze skid padu a autocrossu. V Nizozemsku skončili celkově šestí a to i přes potíže a nemožnost účastnit se finálních závodů.

Velethr vědy 2018

Pokusy, experimenty, přednášky a hromada novinek pod jednou střechou na Veletrh vědy 2018. A co víc, vstup ZDARMA!
Uvidíme se na stánku JHV 7.-9.června výstaviště Letňany.

JHV-ENGINEERING je hrdým partnerem akce. Kromě nás se můžete těšit i na jedinou elektrickou závodní formuli v ČR od studentského týmu eForce Prague Formula, který sponzorujeme.

Už jste četli noviny?!

Rekordně nízká nezaměstnanost, vývoj platů , uplatnění absolventů, firemní benefity atd. Všechno co Vás zajímá ohledně aktuální situace na trhu práce v Pardubickém kraji se můžete dočíst ve speciálu Zaměstnavatelé Mladá fronta DNES, ve kterých najdete i pár rozhovorů s námi. Pravidelně se účastníme setkání nejvýznamnějších zaměstnavatelů Pardubického kraje a řešíme aktuální situaci a problémy trhu práce.

Kontakt 2018

Přijďte se za námi podívat na dnešní veletrh pracovních příležitostí Kontakt2018. Najdete nás v 1. patře auly Univerzitzy Pardubice.

Podnikatel roku Pardubického kraje 2017

Máme velkou radost z ocenění EY Podnikatel roku 2017 Pardubického kraje, které získal náš zakladatel Jaromír Hvížďala a jeho syn Jan. Gratulujeme k velkému úspěchu a jsme hrdí, že můžeme být součástí týmu právě v JHV!23

Máme vlastní autobus?

Nově nás můžete potkávat na MHD v Pardubicích!
Nastupte i Vy do našeho týmu!