Nepracuj pro nás.
Pracuj s námi.
JAK TO U NÁS VYPADÁ?

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

Aby se nám dobře pracovalo, musíme se tu cítit dobře. Prohlédni si jednotlivé galerie, jak to u nás vypadá.
POZNEJ SVÉHO ŠÉFA

POZNEJ SVÉHO ŠÉFA

POZNEJ SVÉHO ŠÉFA

I "šéf" je u nás jen člověk, který má také své koníčky. Poznej, s kým budeš pracovat ještě dříve, než půjdeš na pohovor.
CO ČEKAT U POHOVORU?

CO ČEKAT U POHOVORU?

CO ČEKAT U POHOVORU?

I ty nejzkušenější z nás občas přepadne nervozita. Třeba tě trochu uklidní, když u pohovoru uvidíš známé tváře. Seznam se s našimi dámami z personálního a podívej se i do sekce Poznej svého šéfa.

JAK PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

Výběrové řízení probíhá formou osobních rozhovorů s personalistou, ředitelem společnosti a vedoucím příslušného oddělení v prostorách sídla společnosti v Pardubicích. Na pražské pobočce je postup podobný. V rámci setkání zjišťujeme tvoje osobnostní a profesní předpoklady. Porovnáváme tvé představy a očekávání ve vztahu s našimi představami o možné spolupráci. Provedeme tě firmou a seznámíme s pracovním prostředím a firemní kulturou. Na závěr výběrového řízení si vzájemně vyměníme naše postřehy a domluvíme další postup.

S KÝM SE MŮŽU POTKAT U POHOVORU?

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ PARDUBICE

Mgr. ZUZANA JEŽKOVÁ
+420 731 481 552
hr@jhv.cz

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ  PARDUBICE
PŘÍBĚHY PO NÁSTUPU

PŘÍBĚHY PO NÁSTUPU

PŘÍBĚHY PO NÁSTUPU

Jaká byla očekávání a realita po nástupu? Proč k nám do JHV přišli a co se jim na jejich práci líbí si můžeš přečíst od našich nováčků, kteří jsou v JHV méně než dva roky.