VÝVOJOVÝ PROGRAMÁTOR ROBOTŮ Pardubice

VÝVOJOVÝ PROGRAMÁTOR ROBOTŮ
Pardubice

Pardubice

Společnost JHV-ENGINEERING s.r.o. hledá na pozici Vývojový programátor robotů nového kolegu či kolegyni, který rozšíří náš tým v Pardubicích. Hledáme nadšence, který nám se rád učí nové věci, nebojí se výzev a chce se podílet na našich dalších projektech, kterých je již více než 1000. V oboru automatizace patříme na špičku. Sledujeme nejnovější technologie a ty kombinujeme se zkušenostmi nabytými na více než 1000 projektech dodaných do celého světa. Tvým úkolem bude vytváření robotických aplikací či vytváření SW průmyslových robotů . Hledáme kolegu, kolegyni, který se rád učí nové věci a nebojí se výzev, zároveň je v JHV desítka zkušených programátorů robotů, takže je vždy k dispozici někdo s dostatkem zkušeností, koho se budeš moct zeptat.

Co od tebe očekáváme?

  • Nadšení a ochotu učit se novým věcem
  • Základní zkušenosti s robotikou
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost, svědomitost, spolehlivost
  • Znalost anglického jazyka (středně pokročilý)
  • Práce na plný úvazek

Jaká bude tvá pracovní náplň?

  • Vývoj, návrh a tvorba SW průmyslových robotů na základě specifikace
  • Oživování SW robotické aplikace
  • Vývoj na různých platformách (roboti Staubli, Kuka, ABB)
  • Podíl na přípravě projektů
  • Podíl na tvorbě technické dokumentace

Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci na dynamicky se rozvíjejících produktech s použitím nejnovějších technologii
  • Zázemí stabilní společnosti, přátelskou atmosféru rodinné firmy a příjemné pracovní zázemí
  • Pokud se budeš chtít dál rozvíjet, nabízíme i jazykové kurzy, firemní školení atd.
  • Odpovídající platové ohodnocení, dotovanou firemní kantýnu a další benefity
  • Kromě toho jsme skvělá parta, a tak jezdíme společně na hory, na kola, sjíždět vodu nebo zajdeme společně na pivo
  • Datum nástupu: možný ihned

V případě zájmu pošlete životopis na adresu hr@jhv.cz