VÝVOJOVÝ PROGRAMÁTOR PLC  Pardubice

VÝVOJOVÝ PROGRAMÁTOR PLC
Pardubice

Pardubice

Společnost JHV-ENGINEERING s.r.o. hledá na pozici Vývojový programátor PLC nového kolegu, kolegyni, který rozšíří náš tým v Pardubicích. Hledáme nového člena se zkušenostmi, který bude klíčovým článkem našeho týmu v oblasti průmyslové automatizace. Pokud máš rád/a výzvy a ovládáš programování PLC a chceš se podílet na našich dalších projektech, kterých je již více než 1000, pak jsi tím, koho hledáme. V oboru automatizace patříme na špičku. Sledujeme nejnovější technologie a ty kombinujeme se zkušenostmi nabytými na více než 1000 projektech dodaných do celého světa. Tvým úkolem bude řešení menších projektů a tvorba SW řídících systémů dle zadání. Připoj se k nám a buď součástí JHV týmu.

Co od tebe očekáváme?

  • Nadšení a ochotu učit se novým věcem
  • Základní zkušenosti s PLC
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost, svědomitost, spolehlivost
  • Znalost anglického jazyka (středně pokročilý – především schopnost čtení v angličtině)
  • Práce na plný úvazek

Jaká bude tvá pracovní náplň?

  • Vývoj a návrh SW na základě funkčních specifikací
  • Oživování SW řídícího systému
  • Vývoj na různých platformách
  • Podíl na přípravě projektů

Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci na dynamicky se rozvíjejících produktech s použitím nejnovějších technologii
  • Zázemí stabilní společnosti, přátelskou atmosféru rodinné firmy a příjemné pracovní zázemí
  • Pokud se budeš chtít dál rozvíjet, nabízíme i jazykové kurzy, firemní školení atd.
  • Odpovídající platové ohodnocení, dotovanou firemní kantýnu a další benefity
  • Kromě toho jsme skvělá parta, a tak jezdíme společně na hory, na kola, sjíždět vodu nebo zajdeme společně na pivo

Datum nástupu: možný ihned
V případě zájmu pošlete životopis na adresu hr@jhv.cz