VÝVOJOVÝ PROGRAMÁTOR PLC  JHV SOLUTIONS

VÝVOJOVÝ PROGRAMÁTOR PLC
JHV SOLUTIONS

Společnost JHV-SOLUTIONS s.r.o. hledá posilu na pozici Vývojového programátora PLC do našeho týmu v Pardubicích.

V JHV se toho děje vždy hodně a v SOLUTIONS zvlášť. Pokud máš rád výzvy a chceš být u začátku vzniku nového oddělení, v JHV SOLUTIONS se ti bude líbit. Za poslední 3 roky se nám podařilo vyrůst o téměř 1000% a neplánujeme zastavovat. Stali jsme se etablovaným dodavatelem šroubovacích a podávacích systémů a ve vývoji máme další produkty z kategorie “příslušenství automatických výrobních linek”.

S rostoucím objemem zakázek hledáme do týmu další posilu, abychom udrželi kvalit SW na špičkové úrovni a poskytované SW služby byly jedn z důvodů, proč s námi zákazníci spolupracují.

Jaká bude tvá pracovní náplň?

  • Podíl na výběru vhodného technickéo řešení a platformy produktů
  • Vlastnictví produktu a zodpovědnost za jeho kvalitu po SW stránce (v případě seniorního kandidáta)
  • Příprava zákaznických úprav a oživování strojů
  • Zákaznické školení a podpora

Co od tebe očekáváme?

  • Nadšení a ochotu učit se novým věcem
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost, svědomitost, tah na branku
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Výhodou jsou zkušenosti s PLC programováním a další autoamtizací (robotika, kamery…)

Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci na dynamicky se rozvíjejícím portfoliu s použitím nejnovějších technologií
  • Přátelskou atmosféru rodinné firmy. Jednou z hlavních firmních hodnot je “být v práci rád”.
  • Atraktivní platové ohodnocení a časovou flexibilitu
  • Příspěvek na stravování, podpora zdravého životního stylu (ovoce na pracovišti, fyzioterapeut, výživový poradce)
  • Skvělou partu kolegů a práci ve firmě, kde jsou lidé na prvním místě.

Datum nástupu: možný ihned

V případě zájmu pošlete životopis na adresu: hr@jhv.cz