SENIOR ANGULAR & JAVASCRIPT DEVELOPER MAINWARE

SENIOR ANGULAR & JAVASCRIPT DEVELOPER
MAINWARE

MAINWARE

Patříme na špičku ve vývoji digitálních technologií. Sledujeme nejnovější technologie a ty kombinujeme se zkušenostmi nabitými na více než 400 projektech naší mateřské firmy JHV. Náš kolektiv je malý, rozmanitý, všichni jsme kamarádi a můžeme se na sebe spolehnout v práci. Takhle nám to vyhovuje a máme místo pro další geeky. Loni jsme vyhráli cenu Nejlepší digitální inovace 2019 od Asociace malých a středních podniků.

 Aktuálně rozšiřujeme tým o programátora se zkušenostmi, který nám pomůže s modernizací interních systémů a implementací nových projektů digitální výroby.

Jaká bude Tvá pracovní náplň?

Budeš se podílet na vývoji nového produktu postaveného nad Angular 12 (Typescript) a serverového API napsaném v Spring Boot frameworkem (Kotlin), který nejen že poskytuje REST API pro Web UI, ale i pro high end mobilní 3D aplikaci.

Hledáme jak Backend, tak Frontend developery, Full-stack developeři jsou taky vítáni.

Co od Tebe očekáváme?

  • Analytické myšlení, znalosti programování a praxi s vývojem SW
  • Typescript nebo JavaScript, Angular 2+
  • Samostatnost, svědomitost, spolehlivost
  • Domluvíš se anglicky – část týmu umí česky jen pozdravit
  • Alespoň 3 dny v týdnu onsite v Pardubicích, zbytek je na tobě (home office nebo Praha)
  • Práce na plný úvazek
  • Výhodou Kotlin nebo Java – znalost Spring Frameworku nebo Java EE nebo znalost jiného moderního webového frameworku (React, Vue,…)

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti, přátelskou atmosféru rodinné firmy a příjemné pracovní zázemí v nové budově
  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Možnost home office, flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování, podpora zdravého životního stylu (ovoce na pracovišti, fyzioterapeut, výživový poradce…)
  • Podpora osobního rozvoje, jazykové kurzy, firemní školení
  • Kromě toho jsme skvělá parta, a tak jezdíme společně na hory, na kola, sjíždět vodu nebo zajdeme společně na pivo

Datum nástupu: možný ihned.

V případě zájmu pošlete životopis na adresu hr@jhv.cz