MECHANIK/MONTÉR  Pardubice

MECHANIK/MONTÉR
Pardubice

Pardubice

Společnost JHV-ENGINEERING s.r.o., zabývající se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů a automatizační techniky, hledá pracovníka na pozici mechanika, montéra pro sídlo v Pardubicích:

Jaká bude Tvá náplň práce?

  • montáž a servis jednoúčelových strojů a zařízení na dílně i u zákazníka
  • seřizování a nastavování stroje, rychlé řešení vzniklých technických problémů
  • práce s dokumentací v CAx systémech
  • spolupodílí se na uvádění strojů do provozu na dílně i u zákazníka

Co od Tebe očekáváme?

  • SŠ, ÚSO, SOU vzdělání technického směru, nejlépe strojírenského zaměření (vhodné i pro absolventy)
  • zájem o techniku a znalosti v oboru strojírenství, manuální zručnost nezbytná
  • znalost technické dokumentace, nástrojů a materiálů
  • ŘP skupiny B (občasné služební cesty)
  • technické myšlení, spolupráce s oddělením konstrukce
  • orientace v oblasti elektro a pneumatiky výhodou
  • základní znalost CAD systému výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC
  • samostatnost, zodpovědnost

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Práci na dynamicky se rozvíjejících produktech s použitím nejnovějších technologii
  • Zázemí stabilní společnosti, přátelskou atmosféru rodinné firmy a příjemné pracovní zázemí
  • Pracovní poměr na dobu určitou, v případě úspěšného zapracování následně na dobu neurčitou
  • Odpovídající platové ohodnocení, dotovanou firemní kantýnu a další benefity
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Kromě toho jsme skvělá parta, a tak jezdíme společně na hory, na kola, sjíždět vodu nebo zajdeme společně na pivo
  • V případě zájmu nám pošli životopis na adresu hr@jhv.cz