KONSTRUKTÉR Pardubice

KONSTRUKTÉR
Pardubice

KONSTRUKTÉR
Pardubice

V naší pardubické kanceláři hledáme mezi sebe kolegyni, kolegu na pozici samostatného konstruktéra. Hledáme nového člena týmu se zkušenostmi, který bude mít možnost nejen spolupracovat napříč týmy a řešit zajímavé projekty, ale také aktivně přispět svými schopnostmi k tvorbě kvalitních a inovativních technických řešení.  Čeká Tě práce na zajímavých projektech. Pokud jsi nadšenec pro techniku, nebojíš se nových výzev, připoj se k nám a buď součástí našeho JHV týmu.

Jaká bude náplň Tvojí práce?

  • Vývoj strojů a zařízení (spolupráce na konceptu, zpracování 3D modelu a výkresové dokumentace)
  • Aktivní komunikace s týmem, zajištění dodržení specifikací a termínů
  • Příprava podkladů, zadávání úkolů a pravidelná kontrola stavu konstrukčních prací
  • Úzká spolupráce s kolegy z ostatních oddělení při realizaci a zprovoznění stroje/zařízení (výroba, elektro, montáž, SW, …)

Co od Tebe očekáváme?

  • VŠ vzdělání – strojírenského zaměření – podmínkou
  • Znalost práce s CAD systémy, výhodou Creo5
  • Praxe s konstrukcí jednoúčelových strojů/zařízení
  • Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, týmovost

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti, přátelskou atmosféru rodinné firmy a příjemné pracovní zázemí
  • Zajímavé platové podmínky, dotovanou firemní kantýnu a další benefity
  • Pokud se budeš chtít dál rozvíjet, nabízíme i jazykové kurzy, firemní školení atd.
  • Kromě toho jsme skvělá parta, jezdíme společně na hory, na kola, sjíždět vodu nebo zajdeme společně na pivo

V případě zájmu nám pošli životopis na adresu hr@jhv.cz